ELGYDIUM Kids Toothbrush 2-6 Years
Elgydium Kids Toothbrush 2-6 years είναι οδοντόβουρτσα με στρογγυλεμένες άκρες τριχών για την προστασία δοντιών και ούλων. Με καπάκι και ειδικά σχεδιασμένη λαβή για παιδιά.
Σημείωση!
Το προϊόν διατίθεται σε διάφορα χρώματα. Τα σχέδια είναι ενδεικτικά και υπάρχει περίπτωση να αλλάξουν. Εάν έχετε κάποια ιδιαίτερη προτίμηση σε συγκεκριμένο χρώμα παρακαλούμε να το σημειώσετε στη φόρμα παραγγελίας σας κι εμείς θα προσπαθήσουμε ανάλογα πάντα και με τη διαθεσιμότητα του προϊόντος να σας εξυπηρετήσουμε όσο το δυνατόν καλύτερα!